660 479 374 | 884 774 959 email: biuro@agbet.com.pl

Gotowe garaże betonowe – co zyskujesz?

Wymurowanie przydomowego garażu jest bardzo czasochłonne, kosztowne i problematyczne. Nic dziwnego, że wiele osób rozważa zakup gotowej konstrukcji, którą wystarczy tylko posadowić we wskazanym miejscu. Takie rozwiązanie bez wątpienia jest wygodne, natomiast czy gwarantuje odpowiednią trwałość? Możesz pozbyć się takich wątpliwości inwestując w garaż prefabrykowany. Sprawdź, jakie korzyści odnoszą osoby decydujące się na gotowe garaże betonowe.

Brak uciążliwych prac murarskich

Pod względem solidności i trwałości alternatywą dla gotowych garaży z betonu są wyłącznie konstrukcje murowane. Każdy, kto budował własny dom doskonale wie, ile kosztuje to stresu, czasu i pieniędzy. Szczególnie dziś, gdy dobra ekipa murarska jest na wagę złota podjęcie decyzji o wymurowaniu przydomowego garażu wydaje się być bardzo ryzykowne. Ceny materiałów rosną z dnia na dzień, na rynku brakuje rzetelnych wykonawców, a samodzielne przeprowadzenie takich prac wymaga wiedzy, umiejętności oraz dużej ilości wolnego czasu.

Nie zapominajmy również o tym, że wszelkie prace murarskie prowadzone w przydomowym ogrodzie zawsze oznaczają mniejsze lub większe straty. Zniszczony trawnik, zadeptane rabaty, kostka brukowa upaćkana zaprawami, uszkodzona elewacja – takich rzeczy nie da się uniknąć, ale można im zapobiegać wybierając gotowy garaż betonowy z oferty Agbet.

Garaż gotowy praktycznie od ręki

Żyjemy w tak szybkich czasach i mamy tak wiele na głowie, że najchętniej decydujemy się na rzeczy, z których można zacząć korzystać od razu, bez długiego oczekiwania na realizację. Dotyczy to również przydomowego garażu. Wizja męczenia się z ekipą murarską przez kilka tygodni, domawiania materiałów, których oczywiście zabrakło, a później jeszcze żmudnego sprzątania po wykonawcy nie jest niczym przyjemnym.

W przypadku gotowych garaży betonowych sprawa wygląda zupełnie inaczej. Taka konstrukcja przyjeżdża pod wskazany adres i zostaje posadowiona w wybranym przez inwestora miejscu. Nie ma mowy o zniszczeniu ogrodu, uszkodzeniu elewacji budynku, a cała operacja trwa kilkanaście minut. To ogromna różnica w porównaniu z klasycznym murowaniem garażu.

Możliwość idealnego wpasowania garażu w otoczenie budynku

Warto o tym pomyśleć już na etapie zamawiania gotowego garażu betonowego. W Agbet masz do wyboru kilka wariantów długości (od 3000 do 6000 mm), co pozwala nie tylko zapewnić sobie garaż mieszczący posiadany model samochodu, ale też dopasować konstrukcję do ilości miejsca, jaką dysponujesz w ogrodzie. Dodajmy, że nasze gotowe garaże betonowe mają szerokość 2990 mm oraz wysokość 2540 mm.

Gotowe garaże betonowe nie wymagają żadnych prac dodatkowych

W Agbet możesz zamówić garaż betonowy, który zostanie od razu wykończony zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Mamy tutaj na myśli chociażby wygląd elewacji oraz bramy garażowej. Oczywiście możesz także zdecydować się na wariant surowy i wykończyć garaż we własnym zakresie, co jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym. Ściany garażu można na przykład obłożyć drewnem, a posadzkę wykonać z kostki brukowej czy płyt ażurowych.

W przypadku garaży murowanych zwykle konieczne jest zatrudnienie ekipy dekarskiej, która wykona zadaszenie (a to dodatkowy kłopot) oraz izolację przeciwwilgociową. Decydując się na gotowy garaż betonowy firmy Agbet nie musisz się już tym przejmować.

Ogromna oszczędność czasu

Najważniejszą korzyścią z punktu widzenia inwestora kupującego gotowy garaż betonowy jest właśnie to, że takie rozwiązanie nie wymaga od niego praktycznie żadnego zaangażowania. Garaż można zamówić w 100% online (wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej). Następnie wystarczy już tylko uzgodnić termin dostawy – na miejscu musi być osoba, która pokaże operatorowi HDS-a, gdzie ma posadowić konstrukcję.

Nie bez znaczenia jest również fakt, iż posadowienie gotowego garażu betonowego na własnej działce nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę (konstrukcja nie jest trwale związana z gruntem), co nie jest takie pewne w przypadku garażu murowanego (taką inwestycję trzeba zgłosić). To ogromna zaleta dla osób, które nie narzekają na nadmiar wolnego czasu i nie mają ochoty biegać po urzędach.

admin

Leave a Reply Text

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *