660 479 374 | 884 774 959 email: biuro@agbet.com.pl

Garaże betonowe od producenta – dlaczego warto?

Garaże żelbetowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem na polskim rynku. Wybierają je przede wszystkim te osoby, które cenią sobie trwałość, bezproblemową eksploatację oraz brak konieczności konserwowania garażu. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy potrzebujemy dodatkowego garażu na drugi samochód lub po prostu funkcjonalnego schowka na różne przedmioty, w tym rowery, opony, akcesoria motoryzacyjne etc. Dlaczego warto kupować garaże betonowe od producenta? Najważniejsze argumenty omawiamy w naszym poradniku.

Gwarantowana jakość wykonania garażu betonowego

Podstawową zaletą wynikającą z zakupu garażu betonowego bezpośrednio od producenta jest to, że dokładnie wiemy, za co płacimy. Każdy rzetelny producent powinien informować swoich klientów o technologii produkcji garażu żelbetowego, nie ukrywając, z czego jest on wykonany. Dokładnie takie podejście mamy w firmie Agbet.

Nasze garaże betonowe są wykonane z betonu klasy C30/C37 zbrojonego podwójną siatką. Dzięki temu gwarantujemy ich wieloletnią trwałość oraz pełną odporność na niekorzystne zjawiska pogodowe czy czynniki środowiskowe. Garaże prefabrykowane Agbet pozostają niewrażliwe na:

  • intensywne opady deszczu i śniegu,
  • gwałtowne zmiany temperatur,
  • silne nasłonecznienie,
  • porywisty wiatr.

Jest to zatem oczywista propozycja dla każdego, kto chce zainwestować w garaż raz i móc korzystać z niego przez wiele lat, nie martwiąc się, czy konstrukcja przetrwa nawałnicę, czy solidnie zabezpieczy samochód i inne przedmioty przed zalaniem, mrozem, upałem etc.

Kupując garaż betonowy od producenta masz pewność, że inwestujesz swoje pieniądze w porządny produkt, o przewidywalnej trwałości, wykonany z najlepszych materiałów. Trudno o ważniejszy argument przemawiający za tym, aby dokonać zakupu bezpośrednio w firmie produkującej takiej konstrukcje.

Brak problemów z transportem garażu

Garaże betonowe dobrej jakości są konstrukcjami bardzo ciężkimi, a przy tym kłopotliwymi w załadunku oraz przewożeniu, zwłaszcza na dalsze odległości. Warto więc zauważyć, że nie każdy pośrednik zaoferuje swojemu klientowi usługę transportu garażu pod wskazany adres lub zażąda za to bardzo wysokiej opłaty. O takich rzeczach trzeba myśleć z wyprzedzeniem i jest to kolejny powód, który uzasadnia zakup garażu żelbetowego bezpośrednio od producenta.

W Agbet zapewniamy naszym klientom transport zakupionych garaży pod sam dom, wraz z posadowieniem konstrukcji w wyznaczonym miejscu (o ile oczywiście sięgnie tam ramię HDS-a – trzeba się upewnić).

Radzimy zwrócić uwagę na to, gdzie znajduje się upatrzony garaż betonowy. Wiele osób szuka takich konstrukcji w Internecie i natrafia na bardzo atrakcyjne oferty, ale dopiero po chwili orientuje się, że np. sprzedawca jest z miejscowości oddalonej o kilkaset kilometrów. W takiej sytuacji koszty transportu będą tak wysokie, że oferta przestanie być w jakikolwiek sposób opłacalna. Dlatego najrozsądniej jest szukać garaży prefabrykowanych w swojej okolicy.

Najlepsza cena

Bardzo ważną zaletą zakupu garażu betonowego od producenta jest to, że nie ponosimy dodatkowych opłat związanych z pośrednictwem. Innymi słowy: nie musimy płacić marży sprzedawcy, który przecież sam kupił ten garaż betonowy od producenta.

W Agbet oferujemy garaże prefabrykowane tak klientom indywidualnym, jak i firmowym. Nie ma żadnego problemu z tym, aby się z nami skontaktować w dowolnej formie i zapytać o aktualne ceny garaży betonowych o konkretnych wymiarach. Zrealizowaliśmy już setki zamówień dla klientów indywidualnych, którzy np. potrzebowali drugiego garażu do domu lub schowka na narzędzia i przestrzeni na mały warsztat.

Możliwość zamówienia garażu o konkretnych wymiarach

W firmie Agbet dostępne są garaże prefabrykowane o długości od 3000 do 6000 mm, szerokości 2990 mm oraz wysokości 2540 mm. Możesz więc zamówić dokładnie taki garaż, jaki jest Ci potrzebny i zmieści się w przeznaczonym na niego miejscu. Nie musisz więc ograniczać się tylko do oferty sprzedawcy (pośrednika) – wyprodukujemy garaż na Twoje zamówienie.

admin

Leave a Reply Text

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *