660 479 374 | 884 774 959 email: biuro@agbet.com.pl

Garaż betonowy dwustanowiskowy – kiedy warto się na to zdecydować?

Jeśli miałeś już okazję przeczytać inne poradniki na naszej stronie internetowej, to z pewnością jesteś przekonany do idei garażu prefabrykowanego. Taka konstrukcja wyróżnia się niedoścignioną trwałością, odpornością na każde warunki atmosferyczne, a także funkcjonalnością. Pod tym ostatnim względem szczególnie dobrze wypada garaż betonowy dwustanowiskowy, który także możesz zamówić w firmie Agbet. Dowiedz się, kiedy będzie to dobry pomysł.

Gdy chcesz parkować w garażu dwa samochody jednocześnie

Zacznijmy od najbardziej oczywistego powodu, dla którego warto przynajmniej rozważyć zakup dwustanowiskowego garażu betonowego. Jeśli w Twoim gospodarstwie domowym są dwa auta, to szkoda byłoby, aby jedno z nich parkowało pod chmurką i było narażone na niekorzystne czynniki pogodowe oraz… wizyty kun robiących spustoszenie pod maską. Dobrze więc będzie od razu zamówić garaż betonowy na dwa stanowiska, w którym oba auta będą dobrze zabezpieczone.

Gdy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania różnych przedmiotów

Garaż dwustanowiskowy nie jest wcale propozycją wyłącznie dla posiadaczy dwóch samochodów. Dodatkowe miejsce można przecież wykorzystać do tego, aby przechowywać wszystkie rzeczy, które nie mieszczą się w domu. Mamy tutaj na myśli chociażby boks dachowy, rowery, kosiarkę, różne płyny, narzędzia ogrodowe czy nawet zapasy na zimę (można śmiało wydzielić mini piwniczkę – betonowa konstrukcja doskonale chroni przed mrozem, a latem zapewnia wymagany chłód).

Gdy masz bardzo duży samochód

Zupełnie naturalnym powodem, dla którego warto zainwestować w betonowy garaż dwustanowiskowy, jest posiadanie sporego auta – na przykład amerykańskiego SUV-a czy rodzinnego VAN-a. Parkowanie takiego samochodu w wąskim garażu jest niewygodne, a wręcz może się okazać niemożliwe. W każdym z tych przypadków zachęcamy do wybrania znacznie większego garażu dwustanowiskowego.

Gdy potrzebujesz garażu na cele komercyjne

Wielu naszych klientów zamawia dwustanowiskowe garaże betonowe nie z myślą o własnych potrzebach, ale po to, aby na nich dobrze zarabiać. Takie garaże można śmiało podnajmować innym kierowcom – dwa stanowiska oznaczają większy zysk z jednego garażu. W ten sposób możesz zapewnić sobie ciekawe źródło dochodu pasywnego.

Gdy szukasz garażu dla wspólnoty mieszkaniowej

Jeśli jesteś przedstawicielem wspólnoty mieszkaniowej, która podjęła decyzję o zainwestowaniu w garaże dla mieszkańców, to modele dwustanowiskowe powinny być tutaj traktowane priorytetowo. Dlaczego? Ponieważ umożliwiają wydzielenie większej liczby miejsc postojowych na ograniczonej powierzchni, co jest bardzo ważne w sytuacji, gdy wspólnota dysponuje tylko niewielką ilością miejsca i chce ją wykorzystać w sposób jak najbardziej optymalny.

Gdy chcesz wydzielić w garażu dwustanowiskowym większy warsztat

Garaż betonowy idealnie nadaje się do tego, aby prowadzić w nim różnego rodzaju prace – czy to związane z mechaniką samochodową, czy po prostu z majsterkowaniem. Model dwustanowiskowy oferuje znacznie więcej miejsca, co pozwoli Ci wydzielić wygodny warsztat ze stołem i pomieścić w nim wszystkie potrzebne narzędzia. Nie będziesz musiał przeciskać się obok samochodu i ryzykować jego uszkodzenia podczas prowadzenia prac.

Gdy myślisz już o przyszłości

Nawet jeśli na ten moment nie będziesz wykorzystywać drugiego stanowiska w garażu, to taka potrzeba może się pojawić w niedalekiej przyszłości. Twoje dziecko wkrótce rozpocznie kurs prawa jazdy? W takim razie zanim się obejrzysz w domu przybędzie kolejny samochód. Warto myśleć przyszłościowo, zwłaszcza, że na tym etapie można jeszcze łatwo zaplanować zagospodarowanie terenu wokół garażu oraz ewentualne wykończenie ścian konstrukcji, by idealnie dopasować ją do wyglądu ogrodu.

Wiesz już, że jest Ci potrzebny garaż betonowy z co najmniej dwoma stanowiskami do parkowania? W takim razie nie pozostało nic innego, jak skontaktować się z nami – opisz nam swoje potrzeby, podaj miejsce dostawy i interesujący Cię termin realizacji, a w odpowiedzi otrzymasz od nas indywidualną, bardzo korzystną ofertę.

admin

Leave a Reply Text

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *